Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Woolrich Mäntel Outlet, Woolrich Jacke, Parka Woolrich Arctic, Woolrich Blizzard Parka Damen, Woolrich Mäntel Damen, Parka Woolrich Polar, Woolrich Jacken Sale, Woolrich Online Shop, Parka Woolrich Women, Woolrich Blizzard Parka, Woolrich Winter 2015, Woolrich Männer Hamburg
Ayder Çay

Firmamız

Ayder Doğal Kaynak Suyu tesisi Cemak Yapı Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından 5200 m² kapalı olmak üzere toplam 7.800 m² açık alan üzerine kurulmuştur.

2006 yılında Doğu Karadeniz’de Rize ili Ardeşen ilçesinin Armağan Köyünde ilk doğal kaynak suyu dolum tesisi olarak faaliyete geçen Ayder Su, tüketicilere Dünya standartlarında kaliteli su üretmenin haklı gururunu yaşıyor.

Ayder Su, hem içinde bulunan mineraller, hem de membasından ambalajlamaya kadar uzanan üretim zincirinde göstermiş olduğu yüksek teknolojiye dayalı hassasiyetiyle Türkiye’de eşsiz bir lezzete sahip Doğal Kaynak Suyunu vatandaşların tüketimine sunuyor.

Üretim Zinciri

Ayder Su Kaçkar Dağlarının eteklerinde dört yüz metre yükseklikten, yerleşim ve tarımdan uzak, dört tarafı tel örgülerle çevrilmiş, her türlü canlının ulaşımına uzak, krom, paslanmaz çelik malzemelerden oluşan bir kaptaj sistemiyle dolum tesislerine getirilmekte ve el değmeden şişelenmektedir. Dolum tesislerinde kullanılan tüm aygıtlar periyodik olarak ve mekanlar her gün dezenfekte edilmektedir. Tesisimizin bünyesinde yer alan modern laboratuarımızda her parti ürün fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik parametler açısından analiz edilmektedir. Bununla birlikte T.C. Sağlık Bakanlığı, Rize İl Sağlık Müdürlüğü halk sağlığı laboratuarları tarafından her ay periyodik olarak Ayder Doğal Kaynak Suyu analize tabi tutulup üretim tesisleri denetlenmektedir.

Yüksek Standart

Ayder Su, Refik Saydam Hıfzısıhha Enstitüsü tarafından yapılmış olan analizler ışığında T.C. Sağlık Bakanlığı, Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü 05.12.2006 tarih ve Avrupa Kriterlerini temsil eden 33 numaralı Kaynak Suyu işletme Ruhsatı ile faaliyetine başlamıştır. Ayrıca, Türk Standartları Enstitüsü laboratuarları ve Kanada’da bulunan “Bodycote Testing Group” laboratuarlarında gerçekleştirilen analizler ile TSE belgesi almıştır.

Ayder Su, TSE tarafından düzenlenen ISO 9001:2000 belgesi ile uluslararası standartlara uygun KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ’ ne sahip olduğunu kanıtlamıştır.

Ayder Su bununla da yetinmeyip, “her türlü damacana ve pet şişede su üretimi ve satışı konusunda bir gıda güvenliği yönetim sistemini yürürlüğe koyduğunu ve uygulamakta olduğunu” ISO 22000:2005 belgesi ile onaylatmıştır.

Sonuç olarak Ayder Su muhteviyatına ve üretim sürecine tam anlamıyla güvenebileceğiniz, Türkiye ve Dünya kuruluşları tarafından denetlenen, Kaçkar Dağları’ nın muhteşem doğasından süzülüp gelen eşsiz bir sudur...