Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Abercrombie Online Bewerbung, Fitch And Abercrombie Zürich, , Abercrombie Outlet Deutschland, Abercrombie Berlin, Abercrombie Fitch Berlin, Abercrombie München Casting, Abercrombie Hamburg Casting, Abercrombie Polo Fake, Abercrombie Hamburg Kontakt, Abercrombie T-shirt Preis, Abercrombie Stuttgart, Abercrombie Kleider, Abercrombie Günstig Online Bestellen, Abercrombie And Fitch, Abercrombie Shop Deutschland, Abercrombie Pullover Ebay, Abercrombie Online Kaufen Deutschland, Fitch And Abercrombie Hamburg, Abercrombie Deutschland Stuttgart,
Ayder Çay

Su evrenin ve varlığın temel ihtiyacıdır. Günümüz koşullarında temiz,güvenilir ve sağlıklı su içmek önemli. Aydaer Doğal Kaynak Suyu, Doğu Karadeniz'in eşsiz doğal yapısından ve Kaçkar Dağlarının zirvesinden süzülerek son teknoloji ile şişelenmektedir. Kaçkar Sıra Dağları, Türkiye'nin kuzey doğusunu 3932 metreye varan ihtişamlı zirvesi,eşsiz yaylaları, ikibinyüz çeşitten oluşan bitki örtüsü,faunası, çayı, denizi, hamsisi, balı, suyu, cana yakın şakacı insanları ile süslenmektedir.

Doğu Karadeniz İnsanı uzun ömürlüdür. Sağlığını yaşadığı coğrafyanın doğasına, suyuna ve gıdasına borçludur. Türkiye'nin bu ulaşılması zor ve uzak köşesinden fışkıran sağlığı sizlerle paylaşmak istedik. Sizin için yerleşim alanlarından uzak, vahşi doğanın içinden süzülüp doğan inciyi bulduk. Berrak, yumşak ve sağlık dolu bir içim iyi su getirdik.